Bonnie Bailey
LTA
Bruce Barker
Technology Teacher
Brenda Berger
LTA
Dawn Bialkowski
School Counselor
Carrie Bowman
Speech
Deanne Bradley
Science 5/6/Special Education
Gary Burns
English
Denise Calabrese
LTA
Tara Cammer
Guidance/C.S.E. Secretary
Peggy Cammer
CROP Site Leader
Nancy Carman
Driver
Janice Cashman
CSE Chairperson
Thomas Cervola
Principal
Jacqueline Cestare
Special Education/AIS Services
Cindy Cestare
LTA
Lester Chase
Head Custodian
Teresa Clark
Kindergarten
Dawn Cornell
Driver
Nichole Costella
Driver
Alissa Cox
School Nurse
Ken Cox
Coach
AnnMarie Cummings
Mechanic/Driver
Jo-Ann Diamond
ELA 5/6/Home & Careers
Michelle Dumas
Literacy and AIS Services
Andrew Dumas
English
Jamie Durkin
Mathematics
Jill Eichler
Science
Jack Etter
Superintedent
Carl Fancher
Transportation Supervisor
Christine Fancher
Driver
Lawrence Fancher
Driver
Mike Faulkner
Coach
Tanya Fedo
Accont Clerk/Typist
Michelle Fleischman
Social Studies
Melanie Goodwin
LTA
Tonio Grant
Mechanic/Driver
Robert Haas
Driver
Robin Haight
LTA
Joann Hanson
Cook
Michelle Haskin
Driver
Paula Haskin
Driver
David Hotzler
Special Education
April Houghtaling
Physical Education
Darcy Jaeger-Brand
Grade 1
August "Richie" Juliano
Driver
Melinda Koerner
Coach
Anne Kovac
Mathematics
Dawn Kuzma
Cook/Cleaner
Felina Marshall
LTA
Jamie Martin
CROP Activity Leader
Sandra Mattice
Food Service Worker
Tracy Mattice
Cleaner
Melissa McDonald
Special Education/Science
Daniel McGlynn
Physical Education/Athletic Director/Health
Janice Merwin
High School Secretary
Margaret Myers
LTA
Erin Niklas
Literacy and AIS Services
John Niklas
Social Studies
Christopher O'Connell
Social Studies
Julie Paes
LTA
Rudolph Paradowski
Driver
Karen Potter
Grade 4
Danielle Proudman
Manager/Cook
Janette Reynolds
Food Service Worker
Kelly Reynolds
Cleaner
Rosetta Richardson
Food Service Worker
Daniel Ringuette
School Counselor
Amanda Ross
Grade 3
William Schryver
Mathematics
Isabella Schultz
Instrumental Music
Holly Shaul
Pre-K
Brianne Slater
Special Education
H. Scott Snyder
Custodian
William "Dave" Snyder
Custodian
Vincent Sotallaro
Driver
Lori Standhart
Account Clerk/Typist
Anne Strauch
Coach
Eleanor Swart
Cleaner
Lindsay Timm
Math 5/6/Special Education
Delana Truesdell
Driver
Jana Tyree
Grade 4
Mandy VanValkenburgh
District Secretary
Amy Wilson
Spanish
Adrianne Wood
Library Media Specialist/Home & Careers
Michele Wyckoff
Science